HAKKIMIZDA

HPM, 1993 yılında kurulmuş olan Astaş Çelik Kapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde yerel ölçekte modüler sistem mutfak, banyo ve iç kapı üreticisi olarak ahşap işleri sektörüne girmiş, 2008 yılında Pbm Germany ile yapmış olduğu işbirliği ile otel mobilyaları konusunda da yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirdiği projeler ile sektördeki sayılı tedarikçiler arasına girmeyi başarmıştır.

Yolculuğuna 20 kişilik çalışan kadrosu ile 3.000 m2 lik tesisinde başlayan HPM, bugün 110 kişilik ekibi ve 9.000 m2 lik tesisinde daima ve öncelikle müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Kısa zamanda, yenilediği ileri teknoloji ürünü makine parkı, ulusal ve uluslararası mesleğinde söz sahibi mimar ve mühendislerden oluşan çözüm ortakları ile bugün yurt içi ve yurt dışındaki büyük projelere imza atmayı sürdürmektedir.

Etkin ve dinamik yapısı ile sürekli gelişen konsepte ayak uyduran HPM, mimarlık & iç mimarlık konusunda kurumsal yönetim tecrübesi ışığında, iç mobilya, yangın dayanımlı ahşap kapı ve otel mobilyaları tasarımı ve üretiminde, butik üretimden seri üretime kadar hizmet vermektedir.

Yaptığımız işlerde daha fazla değer katmayı hedefleriz.. Takım çalışması ve mühendislik becerilerimize güveniriz. Bizden istediğinizi, istediğiniz zamanda, istediğiniz şekli ile yapar, Size verdiğimiz sözü tutarız.

Kalite Politikamız

Kaliteyi bir hedeften çok devamlı gelişmesi ve iyileştirilmesi gereken bir süreç olarak kabul eder ve yönetimini bu şekilde sağlarız. Kalite sürecimizin başına da müşterilerimizi konumlandırırız ki, katma değeri yüksek, rekabet gücümüzü arttıran ve verimlilik esasına dayalı daimi gelişime devam edebilelim.